aimeos-core - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Aimeos object not available
bg: Aimeos object не е намерен

en: Class "%1$s" does not implement "%2$s"
bg: Класът "%1$s" не се изпълнява "%2$s"

en: Class "%1$s" not found
bg: Класът "%1$s" не е намерен

en: Client generated IDs are not supported
bg: Клиентските генерирани номера не се поддържат

en: Invalid JSON in body
bg: Невалиден JSON в тялото

en: Invalid class name "%1$s"
bg: Невалидно име на клас "%1$s"

en: Invalid client "%1$s"
bg: Невалиден потребител "%1$s"

en: Invalid client "%1$s" in "%2$s"
bg: Невалиден клиент "%1$s" в "%2$s"

en: Invalid factory "%1$s"
bg: Невалидна фабрика "%1$s"

en: No ID given
bg: Липсва номер

en: No view available
bg: View не е налично

en: Not implemented, use PATCH instead
bg: Не се реализира, вместо това използване PATCH

en: Template "%1$s" not available
bg: Недостъпен шаблон "%1$s"

en: Unable to call method "%1$s"
bg: Невъзможно е да се извика метод "%1$s"
