aimeos-core - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Aimeos object not available
hu: Aimeos objektum nem elérhető

en: Class "%1$s" does not implement "%2$s"
hu: "%1$s" class nem hajtja végre a "%2$s"-t

en: Class "%1$s" not found
hu: A/Az "%1$s" osztály nem található.

en: Client generated IDs are not supported
hu: Vásárló által létrehozott azonosítók nem támogatottak

en: Invalid JSON in body
hu: Érvénytelen JSON a tartalomban

en: Invalid class name "%1$s"
hu: Érvénytelen osztálynév: "%1$s"

en: Invalid client "%1$s"
hu: Érvénytelen ügyfél: "%1$s"

en: Invalid client "%1$s" in "%2$s"
hu: Érvénytelen ügyfél "%1$s" ebben: %2$s

en: Invalid factory "%1$s"
hu: Érvénytelen gyártó: "%1$s"

en: No ID given
hu: Nem kapott azonosítót

en: No view available
hu: Nincs elérhető nézet

en: Not allowed to access JQAdm "%1$s" client
hu: Nem engedélyezett a "%1$s" azonosítójú JQAdm ügyfél elérése

en: Not allowed to access JsonAdm "%1$s" client
hu: Nem engedélyezett a "%1$s" azonosítójú JsonAdm ügyfél elérése

en: Not implemented, use PATCH instead
hu: Nincs megvalósítva, használja helyette a PATCH módot

en: Template "%1$s" not available
hu: "%1$s" sablon nem elérhető

en: Unable to call method "%1$s"
hu: Nem lehet, meghívni a "%1$s" eljárást
