aimeos-core - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Aimeos object not available
tr: Aimeos nesnesi mevcut değil

en: Class "%1$s" does not implement "%2$s"
tr: Class "%1$s" "%2$s" uygulamıyor

en: Class "%1$s" not found
tr: Class "%1$s" bulunamadı

en: Client generated IDs are not supported
tr: İstemci tarafından oluşturulan kimlik numaraları desteklenmiyor

en: Invalid JSON in body
tr: Gövdede geçersiz JSON

en: Invalid class name "%1$s"
tr: Geçersiz class adı "%1$s"

en: Invalid client "%1$s"
tr: Geçersiz istemci "%1$s"

en: Invalid client "%1$s" in "%2$s"
tr: "%2$s" içinde geçersiz istemci "%1$s"

en: Invalid factory "%1$s"
tr: Geçersiz fabrika "%1$s"

en: No ID given
tr: Hiçbir kimlik numarası verilmemiş

en: No view available
tr: Hiçbir görünüm mevcut değil

en: Not allowed to access JQAdm "%1$s" client
tr: JQAdm "%1$s" istemcisine erişime izin verilmedi

en: Not allowed to access JsonAdm "%1$s" client
tr: JsonAdm "%1$s" istemcisine erişme izni yok

en: Not implemented, use PATCH instead
tr: Uygulanmadı, bunun yerine PATCH kullanın

en: Template "%1$s" not available
tr: Şablon "%1$s" mevcut değil

en: Unable to call method "%1$s"
tr: Metot "%1$s" çağrılamıyor
