aimeos-core - en to fa translation catalogue (201 entries)

en: %1$d article | %1$d articles
fa[0]: %1$d کالا
fa[1]: %1$d کالا

en: + Payment costs
fa: +هزینه‌ی پرداخت

en: + Shipping
fa: + حمل و نقل

en: + shipping costs
fa: + هزینه‌ی حمل و نقل

en: +1 123 456 7890
fa: +۹۸ ۲۱ ۲۳۴۵۶۷۸۹

en: Account
fa: حساب کاربری

en: Add to basket
fa: افزودن به سبد خرید

en: Additional
fa: اضافی

en: Additional 2
fa: اضافی 2

en: Address with ID "%1$s" not found
fa: آدرس با شناسه‌ی "%1$s" پیدا نشد

en: Addresses
fa: آدرس ها

en: An account has been created for you.
fa: یک حساب کاربری برای شما ایجاد شد.

en: Article no.:
fa: شماره کالا:

en: At least one billing address part is missing or invalid
fa: حداقل قسمتی از آدرس صورتحساب مفقود یا نامعتبر می‌باشد

en: At least one delivery address part is missing or invalid
fa: حداقل قسمتی از آدرس تحویل مفقود یا نامعتبر می‌باشد

en: Attributes
fa: خصوصیت

en: Back
fa: عقب

en: Basket
fa: سبد خرید

en: Billing address
fa: آدرس صورتحساب

en: Billing address part "%1$s" is invalid
fa: قسمت "%1$s" از آدرس صورتحساب معتبر نیست

en: Billing address part "%1$s" is missing
fa: قسمت "%1$s" از آدرس صورتحساب مقود می‌باشد

en: Birthday
fa: تاریخ تولد

en: Bundled products
fa: محصولات همراه

en: Buy now
fa: الان خرید کنید

en: Cancel
fa: لغو کردن

en: Categories
fa: دسته بندی‌ها

en: Change
fa: تغییر دهید

en: Change payment
fa: روش پرداخت را تغییر دهید

en: Characteristics
fa: مشخصات

en: Check
fa: بررسی کن

en: Checkout
fa: وارسی

en: City
fa: شهر

en: Class "%1$s" does not implement "%2$s"
fa: کلاس "%1$s" از کلاس "%2$s" پیاده سازی نشده است

en: Class "%1$s" does not implement interface "%2$s"
fa: کلاس "%1$s" از رابط کاربری "%2$s" پیاده سازی نشده است

en: Class "%1$s" not available
fa: کلاس "%1$s" معتبر نمی‌باشد

en: Class "%1$s" not found
fa: کلاس "%1$s" موجود نمی‌باشد

en: Client HTML type is empty
fa: سرویس گیرنده‌ از نوع HTML خالی می‌باشد.

en: Client type "%1$s" must consist of two parts separated by "/"
fa: سرویس گیرنده‌ از نوع "%1$s" باید شامل دو قسمت جدا شده با "/" باشد

en: Close
fa: بستن

en: Company
fa: شرکت

en: Confirmation
fa: تاییدیه

en: Country
fa: کشور

en: Coupon codes
fa: کد کوپن

en: Coupons
fa: کوپن ها

en: Create a customer account for me
fa: حساب کاربری مشتری برای من ایجاد کن.

en: Created
fa: ساخته شد

en: Customer account
fa: حساب کاربری مشتری

en: Customer with ID "%1$s" not found
fa: مشتری با شناسه‌ی "%1$s" پیدا نشد

en: Dear %1$s %2$s %3$s
fa: %1$s %2$s %3$s گرامی

en: Dear Sir or Madam
fa: خانم یا آقای عزیز

en: Delete
fa: پاک کردن

en: Delivery
fa: تحویل

en: Delivery address
fa: آدرس تحویل

en: Delivery address part "%1$s" is invalid
fa: بخش "%1$s" از آدرس تحویل معتبر نمی‌باشد

en: Delivery address part "%1$s" is missing
fa: بخش "%1$s" از آدرس تحویل مفقود می‌باشد

en: Description
fa: توضیحات

en: Details
fa: جزئیات

en: Downloads
fa: دانلود‌ها

en: E-Mail
fa: پست الکترونیک

note: / E-mail HTML title
en: E-mail notification
fa: اعلان پست الکترونیک

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Favorite products
fa: محصولات محبوب

en: Fax
fa: دورنگار

en: Fields with an * are mandatory
fa: فیلدهای ستاره دار اجباری می‌باشند

en: File "%1$s" doesn't exist
fa: فایل "%1$s" موجود نمی‌باشد

en: Filter
fa: غربال

en: First name
fa: نام

en: Go
fa: برو

en: If back in stock
fa: اگر در انبار باشد

en: If price decreases
fa: در صورت کاهش قیمت

en: If you have any questions, please reply to this e-mail
fa: آگر هر سوالی دارید لطفا در قسمت پاسخ همین ایمیل ارسال نمایید.

en: Included rebates
fa: شامل تخفیف

en: Invalid characters in class name "%1$s"
fa: کاراکترهای نا معتبر در کلاس "%1$s"

en: Invalid characters in client name "%1$s"
fa: کاراکترهای نا معتبر در نام سرویس گیرنده‌ی "%1$s"

en: Invalid characters in client name "%1$s" in "%2$s"
fa: کاراکترهای نا معتبر در نام سرویس گیرنده‌ی "%1$s" در "%2$s"

en: Invalid class name "%1$s"
fa: نام کلاس "%1$s" معتبر نمی باشد

en: Invalid domain "%1$s"
fa: دامنه‌ی "%1$s" معتبر نمی‌باشد

en: Invalid factory "%1$s"
fa: کارخانه‌ی "%1$s" معتبر نمی‌باشد

en: Invalid process response from service provider with code "%1$s"
fa: پاسخ سرویس دهنده‌ به همراه کد "%1$s" معتبر نمی‌باشد

en: Language
fa: زبان

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Last seen
fa: آخرین مشاهده

en: Latest
fa: آخرین

en: Name
fa: نام

en: Next
fa: بعدی

en: No articles found for <span class="searchstring">"%1$s"</span>. Please try again with a different keyword.
fa: کالایی برای <span class="searchstring">"%1$s"</span> پیدا نشد. لطفا با کلمه کلیدی متفاوتی مجددا تلاش نمایید.

en: No product with ID "%1$s" found
fa: محصولی با شناسه‌ی "%1$s" پیدا نشد

en: No service for code "%1$s" found
fa: سرویسی با کد "%1$s" پیدا نشد

en: No type item for "%1$s/%2$s" in "%3$s" found
fa: هیچ نوع آیتمی برای "%1$s/%2$s" در  "%3$s" پیدا نشد

en: No view available
fa: نمایشی موجود نمی‌باشد

en: Number of coupon codes exceeds the limit
fa: تعداد کد کوپن بیش از حد می‌باشد

en: Object doesn't implement "%1$s"
fa: آبجکت از روی "%1$s" پیاده سازی نشده

en: One month
fa: یک ماه

en: One or more products you are watching have been updated.
fa: یک یا تعدادی از محصولاتی که شما مشاهده می‌نمایید بروز رسانی شده است

en: One week
fa: یک هفته

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Order ID
fa: شناسه‌ی سفارش

en: Order channel
fa: کانال سفارش

en: Order details
fa: جزئیات سفارش

en: Order history
fa: تاریخچه‌ی سفارش

en: Order status
fa: وضعیت سفارش

en: Order with ID "%1$s" not found
fa: سفارش با شماره‌ی "%1$s" پیدا نشد

en: Other customers also bought
fa: مشتریان دیگری نیز خریداری نموده‌اند

en: Our products
fa: محصولات ما

en: Page %1$d of %2$d
fa: صفحه‌ی %1$d  از %2$d

en: Password
fa: رمز عبور

en: Pay now
fa: همینک پرداخت کن

en: Payment
fa: پرداخت

en: Payment costs
fa: هزینه‌ی قابل پرداخت

en: Payment status
fa: وضعیت پرداخت

en: Pinned products
fa: محصولات الحاق شده

en: Please accept the terms and conditions
fa: لطفا شرایط و ضوابط را تایید نمایید

en: Please check your order
fa: لطفا سفارش خود را بررسی نمایید

en: Please choose your delivery method
fa: لطفا نحوه‌ی دریافت خود را انتخاب نمایید

en: Please choose your payment method
fa: لطفا نحوه‌ی پرداخت خود را تعیین نمایید

en: Please enter at least three characters
fa: لطفا حداقل ۳ کاراکتر وارد نمایید

en: Please enter your payment details
fa: لطفا روش پرداخت خود را وارد نمایید

en: Please recheck your delivery choice
fa: لطفا نحوه‌ی دریافت خود را مجددا بررسی کنید

en: Please recheck your payment choice
fa: لطفا نحوه پرداخت خود را مجددا بررسی کنید

en: Please select
fa: لطفا انتخاب نمایید

en: Postal code
fa: کد پستی

en: Previous
fa: قبلی

en: Price
fa: قیمت

en: Proceed
fa: ادامه

en: Processing the payment failed
fa: مراحل پردازش پرداخت با شکست روبرو شد.

en: Product
fa: محصول

en: Products you might be also interested in
fa: محصولاتی که احتمالا شما به آنها علاقه‌مند هستید

en: Properties
fa: مشخصات

en: Qty
fa: تعداد

en: Quantity
fa: مقدار

en: Related
fa: مرتبط

en: Relevance
fa: ارتباط

note: / Product search hint with user provided search string (%1$s)
en: Result for "%1$s"
fa: نتیجه برای "%1$s"

en: Salutation
fa: پیشوند نام

en: Search
fa: جستجو

en: Search result for <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d article) | Search result for <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d articles)
fa[0]: نتیجه‌ی جستجو برای <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d articles)
fa[1]: نتیجه‌ی جستجو برای <span class="searchstring">"%1$s"</span> (%2$d articles)

en: Select country
fa: کشور را انتخاب نمایید

en: Select currency
fa: واحد پول را انتخاب نمایید

en: Select language
fa: زبان را انتخاب نمایید

en: Select salutation
fa: پیشوند نام را انتخاب نمایید

en: Select state
fa: استان را انتخاب نمایید

en: Service fees
fa: هزینه‌های خدمات

en: Services
fa: خدمات

en: Share
fa: به اشتراک گذارید

en: Shipping
fa: حمل و نقل

en: Show
fa: نمایش بده

en: Show all quotes
fa: نمایش همه‌ی نقل قول‌ها

en: Sort by:
fa: مرتب سازی بر اساس:

en: State
fa: استان

note: / Stock string composition with stock type (%1$s, normally left out) and stock level string (%2$s) / Stock string composition with stock type (%1$s, normally left out) and stock level string (%2$s)
en: Stock: %1$s, %2$s
fa: انبار:  %1$s، %2$s

en: Street
fa: خیابان

en: Sub-total
fa: زیر کل

en: Suggested products
fa: محصولات پیشنهادی

en: Sum
fa: مجموع

en: Telephone
fa: تلفن

en: Template "%1$s" not available
fa: قالب "%1$s" در دسترس نمی‌باشد

en: Terms and conditions
fa: شرایط و ضوابط

note: / Payment e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and payment status (%3%s)
en: Thank you for your order %1$s from %2$s.
fa: از شما برای سفارش  %1$s از %2$s سپاسگذاریم

en: Three month
fa: سه ماه

en: Time frame
fa: زمان

en: Toggle fullscreen
fa: تعویض تمام صفحه

en: Top seller
fa: بیشترین خریدها

en: Total
fa: کل

en: Total quantity
fa: مجموع مقدار

en: Try again
fa: مجددا تلاش نمایید

en: Two weeks
fa: دو هفته

en: Unable to call method "%1$s"
fa: صدا زدن متد "%1$s" غیرممکن می‌باشد

en: Unable to create an account for "%1$s": %2$s
fa: ایجاد حساب کاربری برای "%1$s": %2$s ناممکن می‌باشد

en: Unable to save address for customer "%1$s": %2$s
fa: ذخیره‌ی آدرس برای مشتری "%1$s": %2$s امکان پذیر نمی‌باشد

en: Unable to set cache entry: %1$s
fa: قرارداد ورودی برای کش %1$s امکانپذیر نمی‌باشد

en: Unfortunately, the payment for your order was refused.
    Do you wish to retry?
fa: متاسفانه پرداخت برای سفارش شما ملغا گردید. آیا تمایل دارید مجددا تلاش نمایید؟

en: Update
fa: بروز رسانی

en: Vat ID
fa: شناسه مالیات بر ارزش افزوده

en: Watch
fa: مشاهده

en: Watched products
fa: محصولات دیده شده

en: Web site
fa: وب‌سایت

en: You are here:
fa: شما اینجا هستید

en: You will now be forwarded to the next step
fa: شما همینک به مرحله‌ی بعدی منتقل خواهید شد

en: Your account
fa: حساب کاربری شما

en: Your choice
fa: انتخاب شما

en: Your comment
fa: نظر شما

note: / Account creation e-mail subject
en: Your new account
fa: حساب کاربری جدید شما

note: / Payment e-mail subject with order ID
en: Your order %1$s
fa: شفارش شما %1$s

note: / Delivery e-mail intro with order ID (%1$s), order date (%2$s) and delivery status (%3%s)
en: Your order %1$s from %2$s has been dispatched.
fa: سفارش شما %1$s از %2$s ارسال گردید

en: Your search result
fa: نتیجه‌ی جستجوی شما

note: / Product notification e-mail subject
en: Your watched products
fa: محصولات مشاهده شده‌ی شما

en: Zoom in/out
fa: بزرگنمایی/کوچک‌نمایی

en: address
fa: آدرس

en: clear all
fa: پاک نمودن همه

en: delivery
fa: تحویل

note: / Price quantity format with quantity (%1$s)
en: from %1$s
fa: از %1$s

en: new address
fa: آدرس جدید

en: none
fa: هیچ

en: order
fa: سفارش

en: payment
fa: پرداخت

en: process
fa: روند

en: summary
fa: خلاصه

en: ▲ Name
fa: ▲ نام

en: ▲ Price
fa: ▲ قیمت

en: ▼ Name
fa: ▼ نام

en: ▼ Price
fa: ▼ قیمت
