aimeos-core - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: + Payment costs
ka: + გადახდის საფასური

en: + Shipping
ka: + მიტანა

en: + shipping costs
ka: მიტანის საფასური

en: +1 123 456 7890
ka: +995 555 55 55 55

en: Account
ka: პროფილი

en: Add billing address
ka: საგადასახადო მისამართის დამატება

en: Add to basket
ka: კალათაში დამატება
